Чому не оновлюються пости з посиланнями у соціальних мережах

Буває, що ти додаєш посилання до соціальних мереж, але показується застаріла інформація, наприклад, стара картинка або опис. Що з цим робити і як очистити кеш сторінки, що розшарюється, ми розберемо в даній статті.

Давайте розглянемо ситуацію: ви ділитеся посиланням на свій сайт у Фейсбуці і туди, звичайно, відразу підтягується картинка, заголовок та опис цієї сторінки. Але потім ви вирішили на сайті змінити зміст, наприклад, провели А/В тестування і зрозуміли, що інша картинка є більш привабливою для вашої аудиторії. Що ж, міняєте картинку, потім знову ділитеся в соцмережах посиланням, але підтягується стара картинка. Чому?

Простими словами, соцмережі зберігають інформацію в кеш і наступного разу просто беруть її звідти, а не запитують знову з сайту. І щоб вирішити цю проблему, потрібно скинути кеш URL, після чого при подальшому прикріпленні посилання до запису, дані про сторінку будуть оновлені.

Розповідаємо, як із цим боротися у найпопулярніших соцмережах:

Facebook

Щоб очистити кеш на Facebook, використовуйте налагоджувач перепостів. Для цього у відповідному рядку вставте адресу потрібної сторінки та натисніть кнопку Debug.

Twitter

Twitter не передбачив спеціальної функції для видалення кешу, але з вирішенням описаної вище проблеми чудово впорається кард-валідатор. Введіть адресу проблемної сторінки та натисніть кнопку «Preview card».

Pinterest

На цьому сайті все чітко за планом. Очищенням кешу наших посилань займається валідатор пінів, перейшовши на який ви одразу бачите інструкцію. Опускаючись трохи нижче, ви знайдете рядок, куди необхідно вставити посилання, яке треба виправити. Потім натисніть кнопку Validate і побачите повідомлення “Вітаємо! Ваші розширені піни схвалені та розміщені на Pinterest”

LinkedIn

Для того, щоб очистити кеш сторінки, що розшарується в LinkedIn, перейдіть за посиланням, вставте проблемне посилання і натисніть кнопку Inspect.

Telegram

Щоб перекешувати посилання на Telegram, потрібно звернутися до чату бота WebpageBot.  Спочатку натискаєте start, далі робіть все за підказками. Надішліть посилання, перевірте їх та натисніть кнопку Update with content.


Соціальні мережі влаштовані так, що кешують метадані, щоб при черговому розшарюванні однієї і тієї ж сторінки не запитувати їх знову з сайту. Тепер ви знаєте, що можна зробити, щоб оновити інформацію щодо них.

Якщо у вас є інформація щодо очищення кешу в інших соціальних мережах, напишіть нам і ми додамо інформацію на цю сторінку.

Автор: Aleksandr Savchuk

CEO | WEB Angels

Останні Новини

Поради по сайту для будівельних бригад

Легенда та проблематика Давайте припустимо, що в нас ...

Що таке контент та як з ним працювати?

З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке ...

Види сайтів та їх відмінності

У даному матеріалі ми розглянемо найпопулярніші види ...