Давайте співпрацювати

Фрілансери, студії, агенції. Без маркетингових прийомів поговоримо як бізнес із бізнесом.

Нам потрібні надійні підрядники, щоб ми могли якісно надавати послуги. І нам потрібні замовлення.

Давайте поспілкуємося і подумаємо, як ми можемо бути корисні один одному.

Надійне та тривале партнерство дозволить кожному з нас менше перейматися про замовлення та більше уваги приділити якості роботи.

Що ми пропонуємо: 

Розробка та модернізація сайтів. Ми робимо продукт, який однозначно зацікавить вашого клієнта. З погляду методики розробки ми не винайшли нічого нового, але підхід до кінцевого продукту може вас зацікавити.

Крім самої розробки сайту, ми закриваємо основні (на нашу думку) проблеми, які є у клієнта.

Глобальні питання: передача доступів та резервних копій, передача інструкції щодо додавання та зміни інформації, розробка сайту на движку, на якому можуть працювати інші виконавці.

Багато дрібних питань: додавання маски телефону в поле введення, надсилання листів з підтвердженням після заповнення форми зворотного зв’язку, прописування коректних тегів для open graph, налаштування картки сайту тощо.

Це лише приблизний перелік тих моментів, на які клієнти рідко звертають увагу. Наша послуга складається саме з опрацювання таких дрібниць. Таким чином, наш клієнт отримує якісний продукт не лише в технічному плані, а й з огляду на логіку всіх внутрішніх процесів.

У питанні розробки ми готові виступити підрядниками. Тобто ви можете надавати наші послуги від свого імені.

Що нам потрібно: 

Ми готові запропонувати своїм клієнтам ваші послуги.

Досить часто розробка сайту – це лише частина комплексу послуг, які потрібні нашим клієнтам. Як правило, разом із сайтом цікавляться послугами реклами, просування, SEO та дизайну.

Ми співпрацюватимемо і в цих, і в багатьох інших напрямках. Якщо ви готові бути нашим підрядником, зв’яжіться з нами через форму зворотного зв’язку на сторінці контактів.

Чий клієнт?

Це питання вирішується індивідуально. У деяких проектах ми фігуруємо як розробники, а в деяких про нашу роботу ніхто не знає, і ми не говоримо про це в портфоліо. Усі ці питання обговорюються індивідуально.

Ми переконані, що красти клієнта  у партнера не дуже резонно, оскільки разом із партнером втрачаєш і всіх його майбутніх клієнтів.

Будь-якому разі, немає питань, які не можна вирішити. Давайте зв’яжемося та обговоримо.

Зв'яжіться
з нами

Відповімо за першої можливості.
Як правило, ми відповідаємо протягом 24-48 годин у робочі дні.