Нове життя для вашого сайту Від $1000

ВАШ САЙТ МОЖЕ БУТИ ВИГІДНИМ

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ПАКЕТ ПОСЛУГ

ЕТАПИ РОБОТИ

Перш ніж приступити до модернізації вашого сайту, ми робимо комплексний аналіз вашого ресурсу.
На цьому етапі стає зрозуміло, що ми зберігаємо з минулої версії, а що переробляємо. Тільки після детального аналізу вашого сайту ми можемо коректно сформулювати завдання та мету, після чого приступаємо до роботи.

01

ПОСТАНОВКА ЦІЛЕЙ І ЗАВДАНЬ

Основна мета розробки – отримати сайт відповідно вашим запитам, який буде дійсно приносити користь, а не просто сторінку в інтернеті. Для цього необхідно, насамперед, визначити суть завдання і детально обговорити всі нюанси.

02

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Щоб виключити найменше непорозуміння між клієнтом і розробником, ми готуємо Технічне завдання, яке додається до договору. Таким чином, ви гарантовано отримуєте саме те, що замовляли.

03

ПРОТОТИПУВАННЯ

Прототип дизайну необхідний для створення більш дружнього та зручного інтерфейсу. Створення прототипу завжди відбувається перед початком роботи і являє собою побудову структури майбутнього сайту.

04

СТВОРЕННЯ МАКЕТУ ДИЗАЙНУ САЙТУ

На початку розробки ми створюємо макет головної сторінки сайту, який передається на затвердження клієнту. Якщо є зауваження від клієнта – ми вносимо правки. І тільки після затвердження макету головної, дизайнери розробляють внутрішні сторінки.

05

ВЕРСТКА

Етап верстки включає в себе безпосередньо верстку дизайну, затвердженого клієнтом, і підключення до сайту системи управління (CMS).

06

ПРОГРАМУВАННЯ

По закінченню верстки програмісти починають впроваджувати функціонал сайту, відповідно до Технічного завдання.

07

НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ

Наповнення вашого сайту (контент) розробляється індивідуально для вашого проекту, з урахуванням подальшого SEO-просування.

08

ТЕСТУВАННЯ

На даному етапі з ресурсом працює тестувальник, відстежуючи його функціональність. При виявленні помилок або збоїв в роботі ми вносимо правки.

09

ЗАХИСТ

Один із завершальних етапів розробки. Коли всі технічні роботи по сайту завершуються, ми налаштовуємо його захист. Даний функціонал гарантує безпеку вашого сайту і захищає від 95% атак.

10