Якщо компанія витратила гроші на веб-послуги, і не отримала прибуток, то компанія зазнала збитків.
Веб-менеджер – це людина, яка допомагає керівнику не втратити гроші, працюючи з послугами у веб-секторі. Такий тип послуги, як веб-менеджмент, вже існує, але він не є особливо популярним, у тому числі в Україні.
Справа в тому, що це досить нова послуга, і бізнес не до кінця розуміє, як і навіщо потрібні такі фахівці. Поки що немає стандартизованих правил і вимог до веб-менеджера, тому бізнес поки що не готовий створити умови, а сам фахівець поки що не готовий зробити комплексну пропозицію.
Але проблема є, і її треба вирішувати.
Для початку, давайте позначимо проблему:
Якщо компанія витратила гроші на веб-послуги, і не отримала прибуток, то компанія зазнала збитків.
Грубо кажучи, якщо ви зробили сайт за 1000 $, витратили на SEO 1800 $ за 6 місяців, витратили на рекламу 1000 $ за 6 місяців, ваш сайт повинен принести вам 3800 $ прибутку. Не доходу, а чистого прибутку.
Тобто, якщо у вас середній чек 50$, а чистий прибуток становить 5$ з цього чеку, вам потрібно, щоб реклама та SEO привели до вас 760 клієнтів, які зроблять покупку. Тільки так ваші витрати вийдуть у нуль. В іншому випадку, ви зазнаєте збитків.
Це дуже грубі розрахунки, які складаються з дуже тонких деталей:
- Потрібно правильно розрахувати витрати та послідовність дій
- Підібрати виконавців
- Поставити технічні завдання
- Підписати договори
- Прийняти роботу
- Контролювати процеси
Ми це можемо зробити, а от люди з боку замовника часто не можуть. Для цього в штаті має бути окремий фахівець, або можна укласти договір з нами.
Власне, тему веб-менеджменту ми плануємо популяризувати цього року на українському ринку. Ми вважаємо, що це допоможе вивести ринок українських веб-послуг на новий рівень.
Докладніше ці питання ми розберемо в процесі наповнення цього облікового запису, а поки що, пишіть свої думки, питання та зауваження. Це допоможе нам скласти список актуальних тем для публікацій.
Матеріал підготовлений для наших соцмереж